Rehabilitacja Domowa
Niestety bardzo wiele osób z powodu poważnej niepełnosprawności oraz ograniczeń architektonicznych pozostaje przez 24 godziny we własnym mieszkaniu lub domu. Rehabilitacja w domu pacjenta jest jego jedyną możliwością powrotu do sprawności. Jest to także dobre rozwiązanie w przypadku braku możliwości dojazdu do ośrodka rehabilitacyjnego. Warto zadbać o to, aby jakość rehabilitacji była na najwyższy poziomie. Sensor Bydgoszcz świadczy usługi w zakresie rehabilitacji domowej już od ponad 13 lat. Każda wizyta jednego z naszych fizjoterapeutów jest oparta na indywidualnej pracy z pacjentem. Dodatkowo w czasie pierwszej wizyty istnieje możliwość konsultacji Specjalisty Fizjoterapii. Każdy z naszych fizjoterapeutów pracujący w systemie pracy domowej ma ukończone studia magisterskie i podyplomowe kursy specjalistyczne. Kompleksowa rehabilitacja w domu obejmuje pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, ortopedycznymi, onkologicznymi, geriatrycznymi oraz reumatycznymi. Przeprowadzamy szereg zabiegów kinezyterapeutycznych, manualnych, masażu oraz kinesiotapingu. Fizjoterapia w domu pozwala pacjentowi ćwiczyć z większym zaangażowaniem, bez obecności osób trzecich, co może przynieść zdumiewające efekty. Warto zadbać o własne zdrowie.

Sensor Rehabilitacja – poznaj wysoką jakość rehabilitacji domowej.

Warunki Usługi

  • Udzielamy rehabilitacji na terenie całej Bydgoszczy i ościennych powiatów
  • Dojazd do pacjenta na terenie Bydgoszczy jest darmowy
  • Istnieje możliwość konsultacji Specjalisty Fizjoterapii w czasie pierwszej wizyty
  • Zabiegi rehabilitacyjne wykonywane są indywidualnie przez 60 min
  • Każdy fizjoterapeuta wykonujący zabiegi jest magistrem fizjoterapii oraz posiada Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty
  • Za wszystkie zabiegi otrzymujecie Państwo fakturę
  • Dopasowujemy godziny rehabilitacji do możliwości pacjenta (nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00)
  • Fizjoterapeuci pracują z pacjentami według najnowszych metod fizjoterapeutycznych