Rehabilitacja dłoni – Bydgoszcz

Czy Twoja dłoń traci sprawność po urazie bądź po wypadku? Oferujemy profesjonalną pomoc dopasowaną do potrzeb różnych pacjentów, zarówno osób dorosłych, jak i dzieci. Wielokroć z powodu chorób genetycznych, uszkodzeń układu nerwowego czy też w wyniku wypadku dochodzi do utraty sprawności manualnej w dłoniach. Rehabilitacja dłoni w Sensor Bydgoszcz prowadzona jest tylko i wyłącznie przez doświadczonych profesjonalistów, a rodzaj prowadzonej fizjoterapii jest dostosowywany indywidualnie do każdego pacjenta.

Dłoń zbudowana jest z wielu mięśni, nerwów, kości i więzadeł, a do najczęstszych urazów należą urazy kciuka, pęknięcia kości palców, zespoły przeciążeniowe czy zwichnięcia. Do najbardziej skomplikowanych urazów można zaliczyć zerwanie ścięgien czy złamania kilku palców. Także w przypadku drętwienia palców bardzo przydatna i pomocna okazuje się być rehabilitacja dłoni. Drętwiejące palce utrudniają codziennie funkcjonowanie wiążą się często z zaburzeniami czucia i mogą powodować duży dyskomfort w czasie wykonywanych ruchów. Indywidualne poprowadzona rehabilitacja gwarantuje szybszy powrót do zdrowia i normalnego funkcjonowania.

Jeżeli widzisz obrzęk na Twoich dłoniach, masz problemy z ich zginaniem, czujesz, że palce są słabe – brakuje im siły i Twoje dłonie wyglądają inaczej niż zwykle – zgłoś się do nas. Szybkie rozpoczęcie leczenia jest bardzo ważne, ponieważ gwarantuje sukces i życie bez bólu. Zapraszamy na rehabilitację dłoni w przystępnej cenie we wszystkie dni robocze.